info@serensurucukursu.net
Ankara ehliyet alma süreci nasılAnkara Çayyolu Seren Sürücü Kursuna kayıt olduktan sonra ehliyet alma süreci nasıl ilerliyor?

Ankara sürücü kursu Seren olarak siz kursiyerlerimiz için hazırladığımız ehliyet alma süreci hakkında bu makaleyi okuyabilirsiniz.

Değerli kursiyerlerimiz, ehliyet almak için sürücü kursuna kayıt olmaya karar verdiniz ve bu konuda araştırmalar yaptınız. Araştırmalarınızın sonucunda Ankara / Çayyolunda bulunan Seren Sürücü Kursumuzu bulup telefon veya  kursa gelerek görüşme sağladınız. 

Kurumumuzla anlaşıp kaydınızı tamamladınız. Ankara sürücü kursu Seren olarak sizi bilinçli bir sürücü olarak yetiştireceğimiz, güvenli bir şekilde trafiğe çıkaracak düzeyde araç kullanmayı öğretip ehliyet sınavınızı başarıyla tamamlayacağınız süreç başlamış oldu.

Her ayın 1 ve 10 tarihleri arasında kursumuzda dönem açılır. Kursumuza kayıt olduktan sonra en yakın dönem açılış tarihinde kaydınız girilir ve dersleriniz başlar. Kurumumuzdaki teorik derslerinizin bitişinde Milli Eğitim Bakanlığı'nın yaptığı elektronik sınav randevunuz alınır ve giriş belgeniz çıkarılır. 

Giriş belgenizde yazılı tarih ve saatte elektronik sınav merkezinde hazır bulunarak sınava girersiniz. Yapılan elektronik sınavı geçtikten sonra sınav sonuç bilginiz sürücü kursumuzun sistemine düşer.

Ankara ehliyet kursu Seren'de birebir özel direksiyon dersi...

Teorik sınavı geçen adaylarımız artık direksiyon eğitimine başlamak için hazırdırlar. Adaylarımız sürücü kursumuza gelerek yada telefon numaramızdan bize ulaşarak kursumuzdaki personelimizle birlikte kendilerine uygun bir direksiyon programı oluştururlar. 

Kursumuzda verilen direksiyon dersleri tamamen birebir özel direksiyon dersi olmaktadır. Seren Sürücü Kursunun profesyonel direksiyon eğitmenlerinden alınan direksiyon eğitimi sonrası adayımızın direksiyon sınav randevusu Milli Eğitim Müdürlüğünden talep edilir.  

Adayımızın direksiyon giriş belgesi çıkarılır. Adayımıza direksiyon sınavı tarihi ve saati bildirilir. Adayımız giriş belgesindeki gün ve saatte sınav parkurunda hazır bulunur. 

Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından görevlendirilen 2 komisyon üyesi ve adayımızın usta öğreticisi arabaya binerek sınav başlar. Gerekli sınav parkuru adayımız tarafından başarıyla tamamlandıktan sonra artık ehliyet alınmaya hak kazanılmıştır.

Ankara Sürücü kursumuz tarafından direksiyon sınavını başarıyla tamamlayan adayımızın sertifikası basılır ve Milli Eğitim Müdürlüğüne onaya gönderilir. Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından onaylanan sertifika kursumuzdan adayımıza teslim edilir. 

Böylelikle adayımız artık Nüfus Müdürlüğünden randevu alarak, adayımıza teslim etmiş olduğumuz sürücü kursunu başarıyla bitirdiğini gösteren sertifikayı ehliyete çevirebilir. 

Çayyolu Seren Sürücü Kursu direksiyon sınavında Ankara sürücü kursları arasında en yüksek başarı oranına sahip kurumlar arasında yer almaktadır. Sizde bizi tercih ederek işinde profesyonel olan kurumumuzdan kaliteli hizmet alarak, en hızlı şekilde ehliyet belgenizi alıp, güvenle trafiğe çıkmak istiyorsanız sizi de kurumumuza görüşmeye bekleriz.

Ankara'da ikamet ediyor ve Ankara'da ehliyet kursu arıyorum diyorsanız ehliyet almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ankara Ehliyet Sürücü Kursu