info@serensurucukursu.net
Seren Sürücü Kursu

Seren Sürücü Kursu
2000 yılında başladığımız Sürücü Kursu işletmeciliği faaliyetlerimizde bugüne kadar yaklaşık 15.000’e yakın kursiyere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Bu faaliyetlerimiz kapsamında yeni sürücü kursu şubemiz olan SEREN Sürücü Kursumuzda Çankaya / Çayyolu semtinde yer alan firmamız 2019 yılında eğitim faaliyetine başlamıştır.

Eğitim politikamız, her zaman kursiyerimizin güvenliği ve %100 memnuniyetini sağlamak üzere kurulmuştur. Bu kapsamda yapılan eğitim faaliyetlerimizde kursiyerlerimizin şehir trafiğinde güvenli araç kullanmayı öğrenene kadar olan eğitimleri tamamen kursumuz sorumluluğundadır.

Çayyolu sürücü kursu denilince akla gelen kursumuzdaki eğitim kadromuz; Yıllarca bu mesleği icra etmiş kişiler arasından seçilmiş olup son derece profesyonel ve başarı odaklı çalışma prensibini benimsemiş olan direksiyon usta öğreticilerimizden oluşmaktadır.

Nezih bir ortamda ehliyetinizi alabilirsiniz. Seren Sürücü Kursu çeyrek asırlık tecrübesi ile sizlere en kaliteli hizmeti sunarak, kurumumuzdan ehliyet sahibi olarak mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlamak için çalışmaya hazırdır.

Seren Sürücü Kursuna güvenerek bizi tercih edeceğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.
ankara-cay-yolu-sürücü-kursu


sürücü kursları
ehliyet kursları
Özel Direksiyon Ders veren yerler
Ankara sürücü kursları
Çayyolu mahallesi kurslar
çayyolu sürücü kursu fiyatları