info@serensurucukursu.net
Sürücü Kursu Evraklar

Sürücü Kursu Evraklar
Ehliyet Kursuna Yazılmak için Gerekli Evraklar

2019 Sürücü kursu başvurusunda ehliyet için gerekli belgeler nelerdir?

Sağlık Raporu (Aile Hekiminden Alınabilir)

1 Adet Biyometrik Fotoğraf *

Adli Sicil Kaydı (E-Devletten Alınabilir)

Öğrenim Belgesi veya Diploma Fotokopisi (E-Devletten Alınabilir)

İkametgah Belgesi (E-Devletten Alınabilir) Kayıt için aile hekiminden Sağlık Raporu almanız haricinde fototoğrafçıdan asağıda belirtilen sekilde 1 Adet Biyometrik Fotoğraf çektirmelisiniz. E-devletten adli sicil kaydı, öğrenim belgesi veya diploma fotokopisi, ikametgah belgesi alınması gerekir.Seren sürücü kursu kayıt islemleri için bu belgeleri bize iletmeniz yeterlidir. Çayyolu'ndaki Seren sürücü kursu basvurular tüm hızıyla devam etmektedir. Yeni kayıt dönemi ve kaliteli sürücü kursundan yararlanmak için bizi arayınız.

Uygun Fiyatlar & Kaliteli Hizmet Profesyonel Eğitim Kadromuzla Sizde Ehliyet Sahibi Olun. Sürücü Kursu-Özel Direksiyon Dersleri Otomatik ve Manuel Vites Araçlarla Eğitim verilebilmektedir. Hemen Arayıp Fiyat Alın. Evden Alıp Eve Bırakalım. Kredi Kartına Taksit imkanı bulunmaktadır.

*Biyometrik fotoğraf nedir, nasıl olmalıdır ? Biyometrik fotoğraf, standartları ICAO tarafından belirlenmiş olan ve buna uygun makinelerde okunup dijital olarak kayıt altına alınan, seyahat belgelerinde (Pasaport, Ehliyet) kullanılan, en az 600dpi olacak şekilde yüksek kaliteli, arka fonu beyaz, başka objelerin olmadığı, belli ölçüleri ve özellikleri olan vesikalık fotoğraf türüdür.

Çözünürlük kalitesi eski klasik vesikalığa göre daha yüksek olan biyometrik fotoğraf aslında vesikalık fotoğraflarla aynıdır. Yeni verilen Pasaport ve Ehliyetlerde kullanılması mecburi hale gelen biyometrik vesikalık fotoğraf için kayıt sırasında istenmektedir.Biyometrik fotoğrafı fototoğrafçıdan yukarıda belirtilen özelliklerde vesikalık çektirebilirsiniz.sürücü kursu için hangi evraklar gerekiyor